Doprovod k porodu

Milá ženo,

vítám Vás na mých stránkách! Hledáte doprovod k porodu a nevíte, zda oslovit právě mě? Třeba Vám v rozhodování pomůžou následující řádky.

Kdo je mentorovaná dula?

  

Seznamovací schůzka

Při práci duly je pro mě zásadní důvěra. Proto potřebuji, abychom si jako lidé navzájem seděli, a to nejen s Vámi, ale i s Vaším partnerem*, pokud bude u porodu také přítomný. Spolu totiž budeme pracovat jako tým. Jsem tu pro Vás a v případě potřeby i pro Vašeho partnera.

Prvním krokem je tedy nezávislá krátká seznamovací online schůzka, během které si budeme povídat o tom, jaký porod si představujete a co pro vás můžu udělat.

Předporodní schůzky

V rámci balíčku nabízím vodní schůzku při podpisu smlouvy, tři předporodní schůzky v délce trvání 90 minut a poporodní schůzku. Náplní těchto schůzek je vzájemné seznámení a individuální konzultace tak, abych vám mohla být během porodu opravdovou oporou. Samozřejmostí je pomoc při vypracování porodního přání.

Pohotovost

Kolem termínu porodu 4 týdny (standardně od 38+0 do 42+0) . To znamená, že jsem připravená za Vámi vyrazit do jedné hodiny od chvíle, kdy mi zavoláte. Pohotovost držím vždy pro jednu, maximálně dvě klientky s minimálním rozestupem TP 21 dní, abych Vám mohla nabídnout opravdu individuální péči a minimalizovala pravděpodobnost, že se skutečné termíny porodu potkají. 


Doprovodit Vás můžu k domácímu porodu s porodní asistentkou nebo porodu v porodnici. K neasistovaným porodům nedoprovázím.

Poporodní péče

Součástí balíčku je i jedna poporodní návštěva.

Pokud budete mít zájem, může být součástí této schůzky i opečování těla rebozo šátkem - Poporodní pohlazení (cena zahrnuta v balíčku), náplň této schůzky je zcela individuální a přizpůsobena aktuálním potřebám a přáním klientů.


Balíček služeb doprovod k porodu: 12.000 Kč.

- 3 předporodní schůzky v délce trvání 90 minut, pohotovost, doprovod k porodu, poporodní návštěva
- momentálně přijímám klientky s TP únor, duben a od června dál.

S čím pracuji a co mohu dále nabídnout?

Opečování těla šátkem rebozo. Využití šátku během těhotenství, při porodu i během šestinedělí. (Kurz Rebozo a zavinování bříška v praxi PA, Kristina Neubertová Zemánková, březen 2022)

Poradenství nošení dětí (Kurz Trageschule Didymos, červen 2020) 

Půjčovna šátků a nosítek.


Laktační poradenství (Kurz Přirozené kojení, Míša Topinková, duben 2022)

Během své práce využívám aromaterapii Nobilis Tilia, v rámci porodního balíčku je použitá aromaterapie zahrnutá v ceně, v případě zájmu o zakoupení některých produktů nabízím všem svým klientům slevu 10 % z e-shopové ceny. 


Nejsem zdravotník a neposkytuji zdravotní služby. Moje služby jsou podpůrného a informativního charakteru.


Další informaci o mé práci duly naleznete na mých stránkách